Olemme päivittäneet yhdistyksen verkkopalvelun tietosuojaselosteen vastaamaan EU:n tietosuoja-asetuksen (GDPR) vaatimuksia.

Tietosuojaselosteessa kerromme, mitä henkilötietoja keräämme yhdistyksen verkkopalvelun käyttäjistä, miten käytämme niitä ja miten huolehdimme niiden suojaamisesta.

Seloste on luettavissa täällä

Olemme myös päivittäneet yhdistyksen verkkosivujen käyttöehdot. Verkkosivuston käyttö edellyttää, että käyttäjä sitoutuu noudattamaan näitä käyttöehtoja. Käyttöehdot muodostavat sitovan sopimuksen sinun ja yhdistyksen välillä.

Tutustu huolellisesti näihin käyttöehtoihin. Käyttämällä verkkosivustoa vahvistat lukeneesi, ymmärtäneesi ja hyväksyneesi käyttöehdot sekä antaneesi suostumuksesi käyttöehdoissa kuvattuun henkilötietojen käsittelyyn.

Käyttöehdot ovat luettavissa täällä

Leiri, Kesärinne, 08.02. - 10.02.2013

edited January 1970 in Yhdistysasiat
The user and all related content has been deleted.

Comments

  • Voisin pelauttaa jos kiinnostusta löytyy Pathfinder: Curse of the crimson throne -kampanjaa AKA "Volshyneckin rotat" samana päivänä kun manwatch nielee pelaajien sieluja urakalla.

    Eli D&D 3rd edition perillinen kyseessä. 1. osa pelattiin joku vuosi sitten, mukana rosvo jengissä oli ainakin: Joni, Nygren, Kentti, Jerry, Eagle.
  • Onko lauantaille tiedossa pelejä jo nyt näin etukäteen?

  • on 1359841255:


    Onko lauantaille tiedossa pelejä jo nyt näin etukäteen?


    Voisin jatkaa Traveller Bootstrap-seikkailua, tai jos Joni feidaa taas D&D:n "Satunnaiset Sankarit"-seikkailua.
  • Käsitelläänkö leirillä Totuutta?
  • The user and all related content has been deleted.
  • Kunhan kokous ei sisällä totuutta.
  • Löytyykö täältä kyytiä leirille Keravan suunnalta noin klo 19.00 aikoihin?
  • Manwatchia perjantaina ja Satunnaisia D&D-sankareita lauantaina. Nyt oli hyvä leiri!

    Ainoastaan jäsenkokousten taso nykyään käy harmittamaan. Kokous etenee nopeasti ja asiallisesti ja hyvin valmistellusti eikä perseilyä ja häröilyä ole juuri yhtään. Spirit of Kurry puuttuu. Kokous pitäisi olla paljon pitempi kuin nyt, äänestyksiä vähän väliä, hirveää inttämistä ja out-of-line-keskustelua. Tämä kaikki niin kurrymäinen tyhmäily puuttuu. Olen pettynyt.

  • on 1360517314:


    Ainoastaan jäsenkokousten taso nykyään käy harmittamaan. Kokous etenee nopeasti ja asiallisesti ja hyvin valmistellusti eikä perseilyä ja häröilyä ole juuri yhtään. Spirit of Kurry puuttuu. Kokous pitäisi olla paljon pitempi kuin nyt, äänestyksiä vähän väliä, hirveää inttämistä ja out-of-line-keskustelua. Tämä kaikki niin kurrymäinen tyhmäily puuttuu. Olen pettynyt.


    Sitten varmaan sinun pitäisi asettua ehdolle kokouksen puheenjohtajaksi ensikerralla?
Sign In or Register to comment.